Usługi

pomaranczona lza man-ha minMAN-HA to projekt wychodzący naprzeciw potrzebom dzisiejszych użytkowników sieci. Oferuje szeroki wachlarz usług, spełniając podstawowe wymagania takie jak wszechstronność, łatwość w użytkowaniu, a przede wszystkim mobilność. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, Twoja chmura naukowa jest zawsze na wyciągnięcie ręki, z każdego miejsca na świecie i z każdej platformy.

Dowiedz się, więcej o usługach, oferowanych przez MAN-HA: Chmurę naukową.

Aplikacje biurowe i Office365

Edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, oprogramowanie do tworzenia prezentacji i wiele więcej, dostępne zdalnie dzięki platformie MAN-HA.

Więcej

Aplikacje obliczeniowe i graficzne

Mathematica, Statistica, Matlab, AutoCAD, Pakiet Adobe - to i jeszcze więcej, dostępne z poziomu Twojego komputera osobistego

Więcej

Dysk i komputer w chmurze

Dysk i Twój zdalny komputer, które może wykonywać zadania i obliczenia, nawet gdy Twoje osobiste urządzenie jest wyłączone

Więcej

Usługi dla bibliotek cyfrowych

Nowoczesne repozytoria cyfrowe, w ramach środowiska sieci PIONIER, których publikacje liczone się w milionach

Więcej

Federacyjne zarządzanie tożsamością PIONIER.Id

Indywidualny cyfrowy paszport, umożliwiający użytkownikowi dostęp do obecnych i przyszłych usług w ramach całego środowiska naukowego.

Więcej

Webkonferencje w projekcie MAN-HA

Wystarczy zwykła przeglądarka internetowa, by móc uczestniczyć w wieloosobowej rozmowie, z możliwością archiwizacji przebiegu i późniejszego odtworzenia.

Więcej