Chmura aplikacji

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie, że komputer osobisty będzie zawsze w zasięgu ręki. Smartfony, tablety i inne urządzenia mobilne stały się stałym elementem życia codziennego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom MAN-HA uzyskujemy dostęp do zasobów wirtualnych oraz zasobów cyfrowych, a całe przydatne oprogramowanie dostępne jest w chmurze. Niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze, tablecie, w domu, w pracowni czy w innej lokalizacji, możesz skorzystać z profesjonalnego oprogramowania

Chmura aplikacji MAN-HA obejmuje:

Aplikacje obliczeniowe

Mathematica, Statistica, Matlab/Simulink i inne aplikacje służące do wykonywania skomplikowanych obliczeń i przetwarzania graficznego dostępne były do tej pory tylko na wyspecjalizowanych stanowiskach laboratoryjnych.

Teraz dzięki platformie MAN-HA możesz z nich korzystać także z poziomu Twojego komputera osobistego, w trybie rezerwacji na określony czas w dogodnym, wybranym przez Ciebie momencie bądź na żądanie (ad-hoc).

 

Aplikacje biurowe i Office365

Dziś edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny czy oprogramowanie do tworzenia prezentacji stanowią fundament pracy biurowej. Co więcej, często zdarza się, że zmiany w edytowanych dokumentach muszą być wykonane wtedy, gdy do dyspozycji jest jedynie smartfon czy tablet.

Wszystkie te funkcjonalności zapewnia usługa Office 365 firmy Microsoft w ramach platformy MAN-HA, najnowocześniejszego pakietu biurowego (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook,  SharePoint, Exchange) oraz zaawansowanych narzędzi dodatkowych, przydatnych w codziennej pracy.

 

Dowiedz się więcej o

Aplikacjach obliczeniowych

Dowiedz się więcej o

Aplikacjach biurowych i Office365